pátek 24. června 2016

Střípky z kuchyně LXV

Ahojky!
Opět tu pro vás mám Střípky z kuchyně. 
Poslední dobou se ta jídla snažím trochu střídat a více si to zpestřit - ne, že by se mi to nějak dařilo :D Rýže je na mám talíři stále. Mugcaky taky, protože bez těch by to prostě nešlo - každý je chuťově trochu jiný :) Mimochodem mugcakový speciál i s recepty jsem nedávno přidávala na blog ZDE.
 Mugcake s čokoládovým sójovým dezertem, jablkem, kokosovými chipsy, kokosovým krémem a hořkou čokoládou Sójová čína s rýží a srirachou Mugcake s čokoládovým sójovým dezertem, meruňkami, kokosovými chipsy, Sharkies sušenkami (které se objevily v TĚCHTO nákupech), arašídovým máslem a hořkou čokoládou  Nevzhledný obídek po tréninku aneb tuňákem se špenátem, rýží a srirachou Cuketový proteinový mugcake s borůvkami, kokosovými chipsy, kakaovými boby a arašídovým máslemKuskus s uzeným tofu, cuketou a srirachou Robi maso s rýží, špenátem, srirachou a zelenina Vaječná omeleta s banánem, kakaem, kokosovými chipsy a arašídovým máslem Kuskus s Robi, fazolovými lusky a srirachou Rýže s tuňákem, mexickou zeleninovou směsí a srirachou Ovesná kaše s vejcem, meruňkami, čokoládovým proteinem, kokosovými chipsy, Sharkies sušenkami, arašídovým máslem a hořkou čokoládou Kuřecí kousky na kokosovém oleji s mexickou zeleninovou směsí a rýže se srirachou Ovesná kaše s kakaem, jahodami, kokosovými chipsy, Sharkies sušenkami, Nuts'n more arašídovým máslem a hořkou čokoládou Mugcake s čokoládovým sójovým dezertem, jahodami, kokosovými chipsy, Schär bezlepkovými sušenkami, arašídovým máslem a hořkou čokoládou Grilované kuřecí maso, pečený batát a sriracha Cuketový proteinový mugcake s meruňkami, Schär bezlepkovými sušenkami, Sharkies sušenkami, arašídovým máslem a hořkou čokoládou Kuřecí čína, pohankové těstoviny, sriracha Celozrnné špagety s uzeným tavenýrem, špenátem a srirachou Ovesná kaše s vejcem, kokosovými chipsy, čokoládovým proteinem, kakaovými boby, meruňkami, kokosovými chipsy a arašídovým máslem Rýže s cottage, šunkou, špenátem a srirachou Ovesná kaše s kakaem, bílkem, čokoládovým proteinem, jahodami, Schär bezlepkovými sušenkami a Nuts'n more arašídovým máslem Celozrnné těstoviny s tuňákem, zeleninou a srirachou Ovesná kaše s bílky, proteinem chocolate-peanut butter od MusclePharm, jahodami, drcenými kakaovými boby, bezlepkovými sušenkami a arašídovým máslem Celozrnné špagety s tofu, fazolovými lusky a srirachou Pohanka s přírodním seitanem, špenátem a srirachou Mugcake s jahodami, kokosovými chipsy, Schär bezlepkovými sušenkami, Gullón Sharkies sušenkami, arašídovým máslem a hořkou čokoládou Tentokráte rýže se seitanem, špenátem a srirachou :D Nepovedená snídaně (vzhledově, ale chuťově byla skvělá) - celozrnné proteinové lívance, cottage smíchaný s kakaem, Schär bezlepkové sušenky, jahody a arašídovo-kokosové máslo ŠufánekCelozrnný bulgur s mozzarellou, špenátem a srirachouTo by bylo pro dnešek vše :)
Tento týden pro vás ještě chystám článek týkající se cvičení. Další týden vydám "povídací" článek, který jsem vám už slibovala, ale ještě jsem se rozhodla ho trochu upravit :)
Jelikož už se nemusím na nic učit (a jelikož budou prázdniny), budu se snažit blogu více věnovat. Poslední dobou jsem ho hodně zanedbávala. Takže pokud máte nějaké nápady na články, budu ráda, když mi je napíšete do komentářů :)

PS: Seitan jsem si poslední dobou také oblíbila, předtím jsem ho dlouho neměla a pomalu jsem zapomněla, jak dobře chutná. A nejraději ho mám v kombinaci se špenátem, jak jste si mohli v šimnout :D

Těším se na vás u dalšího článku!
Vaše L*

7 komentářů:

 1. Luci, někdy není třeba se odměňovat po něčem, ale jako by dopředu.. :) A určitě je za co, vždy je :) :*
  Jídla vypadají skvěle! Ty jo, jak dlouho já neměla seitan :O Budu muset napravit! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Luci, popravdě jsem tě teď s tím odměňováním trochu nepochopila :D
   A děkuji :) Jojo, seitan si určitě brzy dej, protože je fakt skvělý :)

   Vymazat
 2. Mám jenom dotaz, kolik mívají tvé snídaně kcal? Vím, že se to liší, ale tak mě to zajímá. Já nechci nikdy překročit 500kcal a bojím se, tak proto se ptám

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo, každý den je to jiné a proto nemá cenu říkat jedno číslo. Stejně nevím, na co by ti to bylo. Každý je jiný. Každý má jíst tak, jak mu to vyhovuje a ne se řídit ostatními.

   Vymazat
  2. Promiň, jen jsi pro mě byla vždy taková inspirace a když jsem věděla, že má tvoje snídaně xxx kcal, tak jsem se nebála si dát tolik na tu svou. Takže mi trochu chybí ta čísla, nic víc :)

   Vymazat

Moc děkuji za návštěvu blogu a za každý komentář, ať už pozitivní či negativní - chybami se člověk učí :)