sobota 3. září 2016

Novinky do spíže i ledničky XXV

Ahojky!
Po dlouhé době tu pro vás mám novinky do spíže i ledničky. Nákupy už jsou opravdu staré, alespoň tedy některé - na aktinu jsem objednávala ještě před začátkem prázdnin. Další nákupy už jsou z průběhu prázdnin :) Tak třeba vás nějakým způsobem inspiruji :)
Nákup z aktinu :)Sirupy od BodyLab mě velice lákaly a doma už jsem žádný sirup dlouho neměla. Tak jsem vzala na vyzkoušení hned několik příchutí - stracciatella, kokos, lískový ořech a čokoláda-banánKasein jsem také dlouho neměla. Váhala jsem, jakou značku vybrat - nakonec to vyhrál Trec a příchuť čokoláda-kokos.Od BodyLab jsem kromě sirupů vzala také na vyzkoušení protein v příchuti kokosový milkshake.Náramky do sbírky také nemohly chybět :DTričko se super nápisem Train-Eat-Sleep-Repeat je také suprovní :)Nějaká máslíčka na vyzkoušení - TPW arašídové máslo toffee crunch a hocolate fudge browniesPoprvé jsem vyzkoušela OatMash a vzala jsem si rovnou dvě balení - příchuť dvojitá čokoláda a čokoláda-karamel
A další máslíčka - Dr. Zak's proteinové arašídové máslo v příchuti bílá čokoláda-kokos a slaný karamelPo dlouhé době pomazánky Amunak :)Ve zdravé výživě jsem si na vyzkoušení koupila rýžovou moukuNákup ve zdravé výživě - celozrnné linguine, sójové párky, seitan, Lunter brokolicová pomazánka, Patifu paštika hokkaido, Robi plátky, Šmakoun kokosový krém, Čokoláda s 99% kaaa, Šufánek čoko-arašídové máslo a glutenfree kokosové sušenky :) Nákup v Lidlu - ovesné vločky, uzené tofu, syrovátkový sýr, cottage, mozzarella, kakao, červené fazoleCo dobrého jste si v poslední době koupili vy ?
Ochutnali jste něco z toho, co jsem si v uplynulých dvou měsících nakoupila já ? Pokud ano, co to bylo a jak vám to chutnalo ? :)

PS: Článek s mými dojmy z kurzu fitness instruktora také bude, jen si budete muset chvilku počkat :)

Těším se na vás u dalšího článku!
Vaše L* :)

1 komentář:

  1. Zase koukám, kolik toho potřebuji :D Ty sirupy mě lákají, ale raději mám flavdrops, ty sirupy jsou mi trochu proti srsti, nevím proč. Protein jsem měla pistáciový ale od Prom-inu, ale nějak ho doma nemohu konzumovat - prej že steroidy :D :D Já si teď koupila v jednom skvělém obchodě nějaké proteinovky a PB v prášku (fujky :D )
    A v Lidlu nakupuji to samé, uzné tofu miluju :) A hodí se teď do školy do krabičky :D

    Mohla bych se tak mimo zeptat jak chodíš přes školu cvičit? Já budu mít oběd kolem půl třetí a před tím jsem chodila docela brzy po jídle cvičit, což nebylo fajn, pak jsem si dala svačinu a potom večeři. Teď jsem si říkala, že bych chodila cvičit později a dala si po tréninku až večeři. Tak mě zajímá, jak to máš ty? :)
    Zatím, Beat

    OdpovědětVymazat

Moc děkuji za návštěvu blogu a za každý komentář, ať už pozitivní či negativní - chybami se člověk učí :)